ThymoPlus

Výživový doplnok ThymoPlus obsahuje stabilizovaný extrakt z hovädzieho thymusu. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému.

Základné informácie o funkcii thymusu v ľudskom tele: Thymus je orgán, ktorý má nezastupiteľnú úlohu pre správne fungovanie imunitného systému. Je zároveň žľazou lymfatického systému a usmerňuje správnu funkciu T- lymfocytov, bielych krvinek, ktorých úlohou je rozoznať a zneškodniť v organizme škodlivé a cudzorodé bunky.

€16,98
Skladom

Aktívne látky v 1 kapsule:

 

mg / 1 cps.

ODD*

Extrakt z hovädzieho thymusu

100,0

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

40,0

50 

*ODD – odporúčaná denná dávka

Vyrobené za podmienok správnej výrobnej praxe.

Zloženie: extrakt z hovädzieho thymusu, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), obal kapsule (želatína)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1-2 x denne aspoň 20 min pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. V prípade nutnosti, možno kapsule užívať po jedle. Pokiaľ kapsulu nemôžete prehltnúť vcelku, je možné kapsulu otvoriť a jej obsah vysypať do vlažného nápoja a vypiť minimálne 20 min. pred jedlom. Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné kontinuálne užívanie počas obdobia 3 mesiacov.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov života, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 30°C.

Kód Kód: THYMOPLUS
Kategória: Podpora imunity
Späť do obchodu