SanaGut Probio

Novinka
3D Sanagut Probio 30 S 4 3D

SanaGut®   Špeciálne mikrobiálne kmene mliečneho kvasenia s riadeným uvoľňovaním.

SanaGut®  je vhodný pri terapiách nepriaznivo pôsobiacich na črevný mikrobióm.

€13,20
Skladom

Výživový doplnok SanaGut® obsahuje vyvážený komplex 5 precízne testovaných bakteriálnych kmeňov stabilizovaných do špeciálnych kapsúl s cieleným uvoľňovaním, a to  až v črevnom trakte. Sú obohatené o adhezívnu zložku zaisťujúcu priľnutie na sliznicu. Jedna kapsula obsahuje až 20 miliárd živých baktérií. SanaGut® ďalej obsahuje rozpustnú kukuričnú vlákninu, ktorá optimálne podporuje rast laktobacilov a bifidobaktérií v hrubom čreve.

SanaGut®  je vhodný pri terapiách nepriaznivo pôsobiacich na črevný mikrobióm. Účinok probiotických kmeňov bol riadne testovaný a publikovaný v renomovaných vedeckých časopisoch.

Vyrobené za podmienok správnej výrobnej praxe.

Zloženie:  Lactobacillus acidophilus NCFM®, Lactobacillus paracasei Lpc-37™, Bifidobacterium lactis Bi-07™, Bifidobacterium lactis BI-04™, Lactobacillus rhamnosus GG, rozpustná kukuričná vláknina, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), zloženie kapsule: (hydroxypropylmethylcelulóza).

Aktívne látky 1 kapsula:

Aktívne látky

1 cps.

2 cps.

%ODD*

Lactobacillus acidophilus NCFM®

Lactobacillus paracasei Lpc-37™

Bifidobacterium lactis Bi-07™

Bifidobacterium lactis BI-04™

Lactobacillus rhamnosus GG

20 x 109 CFU**

40 x109 CFU**

-

**CFU - colony-forming unit (kolónie tvoriace jednotky na konci exspirácie)

*ODD - odporúčaná denná dávka: - nie je stanovená

 

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1-2 x denne aspoň 20 min pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. V prípade nutnosti, možno kapsule užívať po jedle. Pokiaľ kapsulu nemôžete prehltnúť vcelku, je možné kapsulu otvoriť a jej obsah vysypať do vlažného nápoja a vypiť minimálne 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Kapsule sú plnené s využitím  AirControl Technology, a naviac sú chránené špeciálnym blistrom, ktorý zamedzuje prístup kyslíku a vlhkosti. Vďaka tomu sú baktérie vysoko stabilné. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ⁰C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých baktérií. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

Odkaz na lekárske štúdie:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28919861/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5585742/

Kód Kód: SANAGUT
Kategória: Mikrobióm čreva
Späť do obchodu