LYSGYN + D-manóza

Výživový doplnok s mikrobiálnymi lyzátmi a synbiotikom. VITAMÍN C - IMUNITA. Prípravok LYSGYN obsahuje kombináciu bakteriálnych lyzátov (čiastočky neživých mikroorganizmov) z najčastejších pôvodcov narušenia fyziologického prostredia vaginálnej sliznice (dysbióze). Prípravok obsahuje tiež vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a metabolizmu. Inulín je prospešná rozpustná vláknina. 30 tabliet rozpustných v ústach. 

€12
Skladom

Prípravok LYSGYN obsahuje kombináciu bakteriálnych lyzátov (čiastočky neživých mikroorganizmov) z najčastejších pôvodcov narušenia fyziologického prostredia vaginálnej sliznice (dysbióze). Prípravok obsahuje tiež vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a metabolizmu. Inulín je prospešná rozpustná vláknina.

Bakteriálne lyzáty sú neškodné, neživé a inaktívne časti mikrobiálnych buniek, ktoré spoločne s laktobacilmi priaznivo prispievajú k udržaniu fyziologickej mikrobioty v pošve.

1 tableta obsahuje: 

Aktívne látky -  celkom 40 mg mikrobiálnych lyzátov vyrobených z inaktivovaných mikroorganizmov: (Candida albicans lysatum inactivatum 10 mg, Candida glabrata lysatum inactivatum 10 mg, Candida krusei lysatum inactivatum 10 mg, Escherichia coli lysatum inactivatum  10 mg) ,  prebiotikum (inulín) 350 mg, D-manóza 80 mg, vitamín C 20 mg (25% ODD*), probiotikum (Lactobacillus acidophilus 2 x 109 CFU**).
*ODD – odporúčaná denná dávka
**CFU – colony-forming unit (kolónie vytvárajúce jednotky v okamihu výroby)

ZLOŽENIE: maltodextrín, inulín, D-manóza, zmesná zložka (mikrobiálne lyzáty), vitamín C (kyselina L-askorbová), mastenec (protihrudkujúca látka), bakteriálna kultúra (Lactobacillus acidophilus), vanilková aróma.

Dávkovanie: 1x denne nechať voľne rozpustiť v ústach 1 tabletu  (Nerozhrýzť! Neprehĺtať vcelku!). Odporúčaná doba užívania je 30 dní 1 tabletu denne ráno po jedle nechať rozpustiť v ústach, potom 30 dní vynechať a pokračovať ďalších 30 dní v rovnakom dávkovaní. Pre pôsobenie bakteriálnych lyzátov je dôležitý ich kontakt so sliznicou. Je vhodné nechať tabletu pomaly rozpustiť v ústach.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek, neužívať súčasne s imunologickými prípravkami. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, dojčiace a tehotné ženy.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 30 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Kód Kód: LYSGYN
Kategória: Podpora imunity
Späť do obchodu