BUTYRATE INFUSION

Čistá optimalizovaná forma butyrátu v enterosolventnej úprave! Výživový doplnok Butyrate Infusion je určený k vnútornému doplnenie butyrátu. Butyrát predstavuje elementárnu krátko reťazcovú mastnú kyselinu (SCFA). Je produkovaná hlavne baktériami fermentujúcimi rozpustnú vlákninu v čreve. 30 kapsúl.

€13,20
Skladom

Výživový doplnok Butyrate Infusion je určený k vnútornému doplnenie butyrátu. Butyrát predstavuje elementárnu krátko reťazcovú mastnú kyselinu (SCFA). Je produkovaná hlavne baktériami fermentujúcimi rozpustnú vlákninu v čreve. Množstvo butyrátu môže byť znížené pri nerovnováhe črevnej mikrobioty. Enterosolventná úprava chráni butyrát pred nízkym pH v žalúdku a zaisťuje jeho neporušené dopravenie do čreva.

Aktívne látky v 1 kapsule:

Aktívne látky 1 kapsula %ODD*
Butyrát sodný (maslan sodný) 200 mg -

*) ODD = odporučená denná dávka

 Zloženie jednej kapsule: butyrát sodný, zloženie obalu kapsule (hydroxypropylmethylcelulosa), zahusťovadlo (guma gellan)

Dávkovanie: 1 kapsula 1-2x denne počas jedla alebo po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Neprekračujte odporučené dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Kód Kód: BUTYRATE
Kategória: Mikrobióm čreva
Späť do obchodu